Fotografia Zwierząt

Od zeszłego roku, dzięki moim kotom zainteresowałam się fotografią i postanowiłam rozwijać w tym kierunku.Fotografia stała się moim hobby i sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jeszcze bardzo długa droga przede mną, codziennie uczę się nowych rzeczy, dostaję i staram się słuchać wskazówek od kolegów, którzy na co dzień profesjonalnie zajmują się fotografią. Nie zawsze wszystko mi się udaje, często wracam do oglądania zdjęć po dłuższej przerwie aby ocenić ich jakość jeszcze raz. Po każdej sesji kasuję mnóstwo zdjęć i staram się wybrać min. trzy interesujące.

Szaber

Najwięcej w moim telefonie jest zdjęć Tristana, ale to z racji czasu jaki już ze mną jest. Nie są to zdjęcia, które nadawałby się do pokazania szerszej publiczności, bo nie wiele na tych zdjęciach widać. Wcześniej robiąc zdjęcie nie zwracałam na nic uwagi, zależało mi tylko na „złapaniu chwili”. Niestety czasami sama chęć zrobienia zdjęcia nie wystarcza i okazało się po głębszej analizie, że na moim dysku jest ponad 5GB zdjęć na których niewiele widać i które zamiast upamiętniać dany moment – nie mówią nic- bo są przeważnie zamazane, prześwietlone i mocno nieostre.

Szaber

Szaber to urodzony model, zawsze chętnie pozuje do zdjęć, a każda sesja dla niego to zabawa. Uwielbia poznawać nowe rekwizyty oraz dumnie prężyć się przed obiektywem. Zawsze staram się aby sesja zdjęciowa dla zwierzaków nie była stresująca i żeby się na niej dobrze bawiły- to podstawa. Czasami zwierzęta chcą współpracować i sesja trwa od 30-45 minut, a czasami po 1,5 godziny nie ma żadnego zdjęcia, które nadawałoby się do publikacji.

Szaber

Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach zapraszam do kontaktu za pomocą formularza na naszej stronie. Bardzo chętnie umówię się na sesje i wykonam zdjęcia Waszych pupili. Ponieważ zajmuję się tym amatorsko i w swoim wolnym czasie, nie jest to moje żródło dochodu, nie prowadzę działalności gospodarczej taka sesja będzie bezpłatna.