Świąteczna atmosfera

O tak! Wreszcie mamy ten najfajniejszy czas w roku. Wszędzie pełno lampek, latarenek i mikołajów. W radio świąteczny hymn W!ham „Last Christmas”,atmosfera od razu robi się bardziej przytulna. Na tyle przytulna, że nie zawsze mam ochotę wystawiać nos spod kołdry. Moje koty są tym zachwycone i mogłyby tak spędzać ze mną cały dzień. Brakuje tylko śniegu do pełni szczęścia.

Mina iście świąteczna w wykonaniu Szabra

Przed świetami nie miałam zbyt wiele czasu na robienie zdjęć. Praca w połączeniu ze studiami technicznymi to czasem nie lada wyzwanie. Wolnego czasu na swoje hobby zostaje niewiele. Za to kiedy już mamy więcej czasu, moi fantastyczni modele, aż palą się do pracy. Dziś zanim zdążyłam dobrze rozstawić tło, lampy i sprzęt – Tristan pokazywał mi swoje nowe kocie pozy i głośnym miauczeniem domagał się uwagi.

Tristan

Zanim padła mi bateria w aparacie udało się zrobić kilka fajnych ujęć moich kudłaczy. Czasem mam wrażenie, że robienie im zdjęć to jeden wielki chaos. Jeden je dreamies, drugi bawi się wędka, a trzeci podgryza mi pasek od aparatu. Ale później jak przeglądam zdjęcia, układa się to całkiem fajną całość.

Szaber

Życzymy Wam spokojnych, wesołych Świąt. Wypoczywajcie

KRŁ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s