Kolorowa jesień

W tym roku mieliśmy tyle ciepłych dni, że można się było nacieszyć piękną jesienią, zanim przyszedł zimny listopad.

Mieliśmy tyle słonecznych dni, że wykorzystywaliśmy je nie tylko do zrobienia zdjęć, ale i zabawy na świeżym powietrzu. Dopiero w ostatnim tygodniu października, schowałam kotom drapak i przestałam ich wypuszczać, bo nie chcę aby się przeziębiły.

Zdjęć, którymi chcemy się z Wami podzielić mamy bardzo dużo, ale to co Wam najbardziej chcę pokazać to film, na którym Tristan przytula się z Toffikiem i się wspólnie wylizują….tak dokładnie Tristan z Toffikiem.  No lepiej być nie może- sam cukier. Film, możecie zobaczyć na naszym facebooku. A teraz kilka jesiennych fotek.


Król Szaber -Pierwszy tego imienia, władca kotów i ludzi

Prawda ,że Szaber wyrósł i prezentuje się fantastycznie ? Koty syberyjskie, rosną długo- niektóre źródła mówią o trzech, a czasem nawet czterech latach- wzrostu i wybarwiania się futra. Oczywiście na co dzień ciężko dostrzec te pojawiające się różnice , ale patrząc na zdjęcia już tak.

Z Tristana też była malutka puchata kuleczka, a teraz to Pan Domu, przechadzający się dostojnie i pilnujący porządku, na dodatek większy od naszego Gapcia.

Balkon to ulubiona miejscówka moich kotów, prawdę powiedziawszy gdyby nie to, że mieszkamy na parterze, latem mogłyby zostawać całą gromadką na balkonie przez całą noc, ale boje się ,że ktoś mógłby przeciąć siatkę ( były już u nas na osiedlu takie przypadki), a koty mogą uciec. Dlatego pobyt na balkonie, jest zawsze pod czujnym okiem moim lub Piotrka i oczywiście dla naszych kotów, zawsze w zbyt małej dawce.

Staram się nie dublować zdjęć. Te które są na blogu, rzadko pojawiają się na naszych kontach społecznościowych i odwrotnie. Jeżeli chcecie oglądać na bieżąco przygody Tristana, Gapcia, Toffika i Szabra – zapraszamy Was do polubienia i obserwowania instagrama i facebooka. Czekamy na Wasze komentarze i historie.

Szaber- jeden na milion.

Do zobaczenia.

KRŁ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s