Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.

Tristan

Sen dla kota jest niezmiernie ważny i zajmuje  mu przeciętnie ok. 14-16 godzin na dobę. To co ja lubię najbardziej to podpatrywanie pozycji w jakich śpią moje koty, a te czasami są przezabawne. Gdybym miała się tak powyginać jak one to następnego dnia nie byłabym w stanie iść do pracy. Mój kręgosłup by tego nie zniósł. Myślę, że miałabym problemy z jakimkolwiek poruszaniem się. Kotem, który jest z nami najdłużej jest Tristan i to jego pozy i miejsca spania chciałabym Wam dziś pokazać. To chyba z racji ilości materiału jaki udało mi się zebrać przez te dwa lata. 

Tristan straszy kłami

Poniżej kilka zdjęć jeszcze z czasów kiedy mieszkaliśmy w Płocku, a Tristan był jeszcze małym kociakiem. Niektóre miejsca jakie sobie wybierał do spania, są nie tylko dziwne, ale czasem trudno było go zauważyć. Według specjalistów od feng shui, koty bardzo lubią i wybierają sobie miejsca, w których prawdopodobnie zbiegają się negatywne kanały energii. Gdybym miała rozpatrywać to w tej kategorii, to oznaczało by, że całe moje mieszkanie zarówno w Płocku, jak i pod Warszawą – to wielki kanał negatywnej energii. Bo nie ma miejsca, w którym koty by nie spały.

Tak jak wspominałam Wam wcześniej, miejsc które wybierał sobie Tristan do spania była cała masa w mieszkaniu. Nie mogę wskazać jednego ulubionego- bo potrafił każdego dnia spać w innym, a czasami przez tydzień nie ruszał się spod drzwi balkonowych. Nadal zastanawiam się, czy wybór tych miejsc to czysty losowy przypadek, czy jednak ma to jakiś związek z teorią Feng Shui? Notoryczne spanie na stole w kuchni, na stoliku i komodach w salonie, na biurku w sypialni i drukarce. Nie wspomnę o łazience i zlewie, czy o tarasie. Doskonałymi miejscami do spania wg. niego były również pralka, wnęka przy szafkach kuchennych i lodówka.

Jego ostatnie pozy zainspirowały mnie do napisania tego posta i pokazania Wam ekwilibrystycznych póz jakie przybiera podczas snu.

Napiszcie gdzie najbardziej lubią spać Wasze koty i jakie przybierają wtedy pozycje. Czy uważacie, że wybór tych miejsc ma coś wspólnego z kanałami energii, czy rządzi tym przypadek? Kocie pozdrowienia KRŁ.

Ludź to też dobra miejscówka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s